Рішення № 298 від 10.08.2021
Про розгляд проекту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Порядку передачі екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102 в телекомунікаційній мережі загального користування»

Розглянувши проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Порядку передачі екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102 в телекомунікаційній мережі загального користування», надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 16.07.2021 № 16/01/01-1123, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Порядку передачі екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102 в телекомунікаційній мережі загального користування» без зауважень.

2. Департаменту зв’язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ