Рішення № 273 від 20.07.2021
Про заходи для уникнення шкідливих завад, електромагнітних завад, ризику для здоров’я та безпеки людей, домашніх тварин та майна, за умови яких можлива демонстрація радіообладнання LTE B1 ТОВ «Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна»

Відповідно до пункту 18 Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 355, позиції 8 Переліку продукції, для якої застосовується спеціальний порядок оформлення, визначеного додатком 3 до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням НКРЗІ від 13.02.2018 № 78, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.03.2018 за № 282/31734, та за результатом розгляду звернення ТОВ «Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна» від 22.06.2021 № 95/21 спільно з приватним акціонерним товариством «ВФ Україна» щодо проведення тестових випробувань LTE B1, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Запропонувати Заходи для уникнення шкідливих завад, електромагнітних завад, ризику для здоров’я та безпеки людей, домашніх тварин та майна, за умови яких можлива демонстрація радіообладнання LTE В1 ТОВ «Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна», що додаються.

2. Департаменту ліцензування забезпечити направлення цього рішення до ТОВ «Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна», ПрАТ «ВФ Україна», Генерального штабу Збройних Сил України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та ДП «Український державний центр радіочастот».

3. Рекомендувати ТОВ «Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна» за результатами демонстрації радіообладнання у місячний термін направити до НКРЗІ письмовий звіт.

4. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ