Рішення № 218 від 08.06.2021
Про внесення змін у додатки 1, 2 до рішення НКРЗІ від 21.03.2013 № 168

Керуючись статтями 18, 19 Закону України «Про телекомунікації», статтями 14, 18 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» та у зв’язку з кадровими змінами, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Внести у додаток 1 до рішення НКРЗІ від 21.03.2013 № 168 «Про уповноважених НКРЗІ посадових осіб розглядати справи про адміністративні правопорушення та для здійснення державного нагляду» (у редакції рішення НКРЗІ від 29.12.2020 № 526) такі зміни:

1.1. Вивести із Переліку посадових осіб НКРЗІ, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушеннями законодавства про телекомунікації, поштовий зв’язок та радіочастотний ресурс (статті 144, 145, 147, 148-1 – 148-5 і 188-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення), та накладати адміністративні стягнення ЛУНІКУ Тараса Ярославовича із позбавленням його відповідних повноважень.

У зв’язку з цим, із Переліку посадових осіб НКРЗІ, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушеннями законодавства про телекомунікації, поштовий зв’язок та радіочастотний ресурс (статті 144, 145, 147, 148-1 – 148-5 і 188-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення), та накладати адміністративні стягнення, затвердженого цим рішенням, пункт 15 – виключити.

1.2. Вивести із Переліку посадових осіб НКРЗІ, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушеннями законодавства про телекомунікації, поштовий зв’язок та радіочастотний ресурс (статті 144, 145, 147, 148-1 – 148-5 і 188-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення), та накладати адміністративні стягнення МАНЬКА Миколу Івановича із позбавленням його відповідних повноважень.

У зв’язку з цим, із Переліку посадових осіб НКРЗІ, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушеннями законодавства про телекомунікації, поштовий зв’язок та радіочастотний ресурс (статті 144, 145, 147, 148-1 – 148-5 і 188-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення), та накладати адміністративні стягнення, затвердженого цим рішенням, пункт 17 – виключити.

2. Внести у додаток 2 до рішення НКРЗІ від 21.03.2013 № 168 «Про уповноважених НКРЗІ посадових осіб розглядати справи про адміністративні правопорушення та для здійснення державного нагляду» (у редакції рішення НКРЗІ від 29.12.2020 № 526) такі зміни:

2.1. Уповноважити для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України ДУРНИЦЬКОГО Івана Анатолійовича.

У зв’язку з цим, Перелік уповноважених НКРЗІ посадових осіб для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України, затверджений цим рішенням, доповнити новим пунктом такого змісту:

«48. ДУРНИЦЬКИЙ Іван Анатолійович».

2.2. Вивести із Переліку уповноважених НКРЗІ посадових осіб для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України, затвердженого цим рішенням, уповноваженого для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України ЛУНІКУ Тараса Ярославовича із позбавленням його відповідних повноважень.

У зв’язку з цим, із Переліку уповноважених НКРЗІ посадових осіб для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України, затвердженого цим рішенням, пункт 27 – виключити.

2.3. Вивести із Переліку уповноважених НКРЗІ посадових осіб для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України, затвердженого цим рішенням, уповноваженого для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України МАНЬКА Миколу Івановича із позбавленням його відповідних повноважень.

У зв’язку з цим, із Переліку уповноважених НКРЗІ посадових осіб для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України, затвердженого цим рішенням, пункт 31 – виключити.

2.4. Вивести із Переліку уповноважених НКРЗІ посадових осіб для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України, затвердженого цим рішенням, уповноваженого для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України ПОТРАПА Олега Анатолійовича із позбавленням його відповідних повноважень.

У зв’язку з цим, із Переліку уповноважених НКРЗІ посадових осіб для здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій та користуванням радіочастотним ресурсом України, затвердженого цим рішенням, пункт 37 – виключити.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ