Рішення № 197 від 25.05.2021
Про схвалення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг»

Відповідно до статті 18 Закону України «Про телекомунікації», Положення про Національну комісію що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року за № 1067, враховуючи результати наради щодо підведення підсумків громадського обговорення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг», проведеної 20 травня 2021 року, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг», що додається.

2. Департаменту зв’язку в установленому законодавством порядку подати вказаний проект рішення на погодження до заінтересованих державних органів (Міністерство цифрової трансформації України, Державна регуляторна служба України, Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Антимонопольний комітет України, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства).

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ