Рішення № 186 від 18.05.2021
Про схвалення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»

Відповідно до статей 18, 63 Закону України «Про телекомунікації», підпункту 14 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1067, враховуючи результати наради щодо підведення підсумків громадського обговорення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг», проведеної 13 травня 2021 року (протокол наради від 13.05.2021 № 22/141/пр), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг», що додається.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку подати вказаний проект на погодження до заінтересованих державних органів (Міністерство цифрової трансформації України, Державна регуляторна служба України, Антимонопольний комітет України).

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ