Рішення № 169 від 27.04.2021
Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до плану заходів щодо впровадження в Україні системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління»

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до плану заходів щодо впровадження в Україні системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління», надісланий листом Міністерства цифрової трансформації України від 16.04. 2021 № 1/04-1-4279 та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Не погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до плану заходів щодо впровадження в Україні системи рухомого (мобільного) зв’язку п’ятого покоління» у зв’язку із зауваженнями та пропозиціями до нього.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Міністерству цифрової трансформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ