Рішення № 167 від 27.04.2021
Про розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень»

Розглянувши проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», надісланий листом Міністерства  фінансів  України від 20.04.2021 №11200-03-5/12909, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950 (із змінами), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Не погодити проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» у зв’язку із зауваженнями та пропозиціями до нього.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Міністерству фінансів України. 

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.  

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ