Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Розрахункових такс за послуги пропуску трафіку до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіку»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Розрахункових такс за послуги пропуску трафіку до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіку»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття проекту:

Проект акту розроблено з метою захисту прав споживачів при отриманні телекомунікаційних послуг в частині, що стосується вільного доступу до телекомунікаційних послуг та вибору виду та кількості телекомунікаційних послуг та створення умов для зменшення вартості викликів до фіксованих мереж з метою максимального задоволення попиту споживачів на телекомунікаційні послуги, збільшення обсягів послуг та підвищення їх якості.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Розрахункових такс за послуги пропуску трафіку до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіку» оприлюднений 17 листопада 2020 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ» підрубриці «Регуляторні акти 2020 рік».

Порівняльна таблиця

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Розрахункових такс за послуги пропуску трафіку до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіку».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Розрахункових такс за послуги пропуску трафіку до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіку» та до Аналізу регуляторного впливу просимо надсилати до НКРЗІ до 17 грудня 2020 року в електронному вигляді на електронну адресу l.tkachenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Розрахункових такс за послуги пропуску трафіку до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіку» (станом на 29.12.2020)

Порівняльна таблиця (станом на 29.12.2020)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Розрахункових такс за послуги пропуску трафіку до телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринках послуг пропуску трафіку» (станом на 29.12.2020)