Рішення № 464 від 01.12.2020
Про виконання у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21.12.2020 за №№ 1268/35551 – 1270/35553 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 року № 4 «Про внесення змін до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок складення, подання, реєстрації та опрацювання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, що додається.

2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання, друк копій документів або виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, що додається.

3. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання, друк копій документів або виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, що додається.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 21 червня 2012 року № 310 «Про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 10 липня 2012 року за № 1160/21472.

5. Департаменту забезпечення діяльності в установленому законодавством порядку подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ