Рішення № 499 від 15.12.2020
Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про подання до Верховної Ради України проекту Закону України «Про вихід з Угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку»

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про подання до Верховної Ради України проекту Закону України «Про вихід з Угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку», надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 07.12.2020 № 10/01-423, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про подання до Верховної Ради України проекту Закону України «Про вихід з Угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку» без зауважень.

2. Департаменту правового забезпечення в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

В.о. Голови НКРЗІ

Сергій ДЗЮБА