Рішення № 409 від 27.10.2020
Про розгляд проекту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Положення про систему міжвідомчого телефонного зв’язку»

Розглянувши проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Положення про систему міжвідомчого телефонного зв’язку», надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 25.09.2020 № 07/01/01-1307дск, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Положення про систему міжвідомчого телефонного зв’язку» із зауваженнями.

2. Департаменту зв’язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ