Рішення № 343 від 08.09.2020
Про розгляд проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо впровадження єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку»

Розглянувши проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо впровадження єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку», надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 20.08.2020 № 01-3111, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо впровадження єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку» без зауважень.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ