Рішення № 303 від 04.08.2020
Про схвалення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою»

Відповідно до частини другої статті 14, частини першої статті 42 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», враховуючи План використання радіочастотного ресурсу України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815 зі змінами, внесеними, зокрема, постановами Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 № 15 та від 05.02.2020 № 41, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити доопрацьований проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою», що додається.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку подати вказаний проект рішення на повторне погодження до Державної регуляторної служби України та Антимонопольного комітету України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ