Рішення № 302 від 04.08.2020
Про розгляд проекту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Розглянувши проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Методики проведення розрахунків електромагнітної сумісності комбінацій радіоелектронних засобів у смузі радіочастот 882-890 МГц з радіоелектронними засобами радіотехнологій CDMA/LTE 850 для різних каналів, радіотехнологій і рівнів потужності випромінювання», надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 23.07.2020 № 16/02/01-1108, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Методики проведення розрахунків електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів у смузі радіочастот 882-890 МГц з радіоелектронними засобами радіотехнологій CDMA/LTE 850 для різних комбінацій каналів, радіотехнологій і рівнів потужності випромінювання» без зауважень.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет. 

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ