Рішення № 301 від 04.08.2020
Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до розділу І Плану використання радіочастотного ресурсу України»

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до розділу І Плану використання радіочастотного ресурсу України», надісланий листом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 31.07.2020 № 01-2793, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до розділу І Плану використання радіочастотного ресурсу України» без зауважень.

2. Департаменту ліцензування в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ