Рішення № 255 від 30.06.2020
Про внесення подань про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

Відповідно до Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 № 728, враховуючи клопотання державного підприємства «Український державний центр радіочастот», внесене листом від 06.05.2020 № 80/02/5219/20, з нагоди Дня незалежності України Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. За сприяння у реалізації державної політики у сфері зв’язку та інформатизації в установленому порядку внести подання про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Ковальчука Миколи Миколайовича, директора з радіочастотного моніторингу та питань РЕЗ державного підприємства «Український державний центр радіочастот», та Артюха Володимира Миколайовича, начальника Подільської філії державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет. 

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ