Рішення № 63 від 11.02.2020
Про надання операторам, провайдерам телекомунікацій запиту на отримання інформації

Відповідно до пункту 10 статті 18 Закону України «Про телекомунікації», з метою максимального задоволення попиту споживачів на телекомунікаційні послуги, створення сприятливих організаційних та економічних умов для залучення інвестицій, збільшення обсягів послуг та підвищення їх якості, враховуючи необхідність збору інформації для проведення масштабного дослідження, яке встановить рівень реального покриття Інтернетом України в рамках досягнення цілі 14.2 Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 84, та згідно з Порядком надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації, затвердженим рішенням НКРЗІ від 05.04.2016 № 180, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.05.2016 за № 739/28869, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Надати операторам, провайдерам телекомунікацій, що надають послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету, запит на отримання інформації щодо можливості фактичного надання такої послуги станом на 01.01.2020, за формою, що додається.

2. Операторам, провайдерам телекомунікацій, що надають послуги проводового та безпроводового доступу до Інтернету, надати до НКРЗІ запитувану інформацію в термін до 12.03.2020.

3. Встановити, що зазначена інформація (відповідь на запит) надається операторами, провайдерами телекомунікацій в електронній формі на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет в розділі «Операторам, провайдерам» за допомогою відповідних програмних засобів з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

4. Департаменту економічного аналізу:

- забезпечити виконання пункту 1 цього рішення;
- опрацювати отриману інформацію та представити її шляхом узагальнення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет в термін до 31.03.2020.

5.   Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет. 

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ