Рішення № 15 від 14.01.2020
Про анулювання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України № 8118, виданої ТОВ «ЮНЕТКО»

Відповідно до пункту 4 частини першої статті 38 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Анулювати ліцензію від 14.08.2015 № 8118 на користування радіочастотним ресурсом України, видану товариству з обмеженою відповідальністю «ЮНЕТКО» (39801320, м. Запоріжжя) на підставі акта про невиконання користувачем радіочастотного ресурсу України розпорядження про усунення порушень умов ліцензії від 20.12.2019 № 294/пос/13/2.

2. Департаменту державного нагляду в установленому порядку вручити або надіслати ліцензіату примірник № 2 цього рішення.

3. Департаменту ліцензування в установленому порядку внести до реєстру виданих ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України запис про дату та номер цього рішення.

4. УДЦР у семиденний строк в установленому порядку подати необхідні матеріали для прийняття НКРЗІ рішення про анулювання дозволів на експлуатацію згідно з пунктом 1 частини другої та частиною четвертою статті 45 Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

5. Департаменту забезпечення діяльності:

- надати УДЦР копію цього рішення для використання у роботі;
- оприлюднити це рішення шляхом його опублікування в офіційному друкованому бюлетені та у десятиденний термін після набрання ним чинності – шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет. 

В.о. Голови НКРЗІ

Володимир ГРЕСЬКО