Рішення № 14 від 14.01.2020
Про анулювання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України № 8261, виданої ФОП Бондарчуку С.В.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 38 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Анулювати ліцензію від 10.02.2016 № 8261 на користування радіочастотним ресурсом України, видану фізичній особі-підприємцю Бондарчуку Сергію Вікторовичу (3037315819, Житомирська область, Чуднівський район, смт Великі Коровинці) на підставі акта про чинення перешкод, які не дають здійснювати перевірку в повному обсязі від 20.12.2019 № 278/пос/13/2.

2. Департаменту державного нагляду в установленому порядку вручити або надіслати ліцензіату примірник № 2 цього рішення.

3. Департаменту ліцензування в установленому порядку внести до реєстру виданих ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України запис про дату та номер цього рішення.

4. УДЦР у семиденний строк в установленому порядку подати необхідні матеріали для прийняття НКРЗІ рішення про анулювання дозволів на експлуатацію згідно з пунктом 1 частини другої та частиною четвертою статті 45 Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

5. Департаменту забезпечення діяльності:

- надати УДЦР копію цього рішення для використання у роботі;
- оприлюднити це рішення шляхом його опублікування в офіційному друкованому бюлетені та у десятиденний термін після набрання ним чинності – шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

В.о. Голови НКРЗІ

Володимир ГРЕСЬКО