Проект рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»

Повідомлення про офіційне оприлюднення до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»

Розробник: Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Мета прийняття: Приведення у відповідність до Закону України від 18.09.2019 № 102-ІХ»Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню», надання можливості подання документів в електронній формі.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій» (з додатками до нього) оприлюднений 15.10.2019 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»»

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 16 листопада 2019 року в електронному вигляді на електронну адресу: dl@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.