Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування» (станом на 11.12.2019)

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення: уточнення переліку суб’єктів, від яких УДЦР при здійсненні заходів щодо виявлення та усунення дії джерел радіозавад має право отримувати необхідні пояснення, матеріали та інформацію в частині дотримання правил експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та користування радіочастотним ресурсом України. Уточнення порядку дій УДЦР при виконанні робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад. Уточнення визначення терміну «незаконно діючий РЕЗ, ВП».

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені 20 вересня 2019 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 21 жовтня 2019 року в електронному вигляді на електронну адресу: yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування» (станом на 11.12.2019).

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування» (станом на 11.12.2019).