Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Проект рішення розроблено відповідно до повноважень визначених пунктом 10-1 статті 18 Закону України «Про телекомунікації» та зобов’язань взятих Україною відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, яка ратифікована Законом України від 16.09.2014 № 1678-VII. Зазначений Порядок встановлює організаційні засади та процедуру визначення ринків певних телекомунікаційних послуг і використовується НКРЗІ для визначення ринків певних телекомунікаційних послуг, на яких попереднє регулювання може бути виправдане.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг» оприлюднений 19.09.2019 на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 15 листопада 2019 року в електронному вигляді на електронну адресу: analiz@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг» (станом на 14.02.2020) 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг» (станом на 14.02.2020)