Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Проект рішення розроблено відповідно до повноважень визначених пунктом 10-1 статті 18 Закону України «Про телекомунікації» та зобов’язань взятих Україною відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, яка ратифікована Законом України від 16.09.2014 № 1678-VII. Зазначений Порядок встановлює організаційні засади та процедуру визначення ринків певних телекомунікаційних послуг і використовується НКРЗІ для визначення ринків певних телекомунікаційних послуг, на яких попереднє регулювання може бути виправдане.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг» оприлюднений 19.09.2019 на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 15 листопада 2019 року в електронному вигляді на електронну адресу: analiz@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку визначення ринків певних телекомунікаційних послуг»