Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»

Повідомлення про офіційне оприлюднення  проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»

Розробник

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Мета прийняття:

Забезпечення наближення змісту заяви про включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій до права ЄС (acguis ЄС), зокрема, запровадження процедури подання заяви в електронній формі. Такі удосконалення Порядку ведення реєстру дозволять спростити та прискорити процедуру реєстрації для суб'єктів господарювання.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій» оприлюднений 11.09.2019 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 11 жовтня 2019 року в електронному вигляді на електронну адресу: dl@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.  

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»