Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Метою прийняття нормативно-правового акта є приведення Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, затвердженого рішенням НКРЗІ від 28.11.2017 № 607, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.02.2018 за № 145/31597 у відповідність із прийнятим Законом України «Про електронні довірчі послуги».

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі» оприлюднено 27.03.2019 на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту просимо надсилати до НКРЗІ за адресою розробника: 01001, вул. Хрещатик, 22 м. Київ, НКРЗІ та на електрону адресу: matyash@nkrzi.gov.ua з дня оприлюднення до 03.05.2019.


Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі»