Рішення № 412 від 10.09.2019
Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій»

З метою спрощення процедури реєстрації операторів, провайдерів телекомунікацій, у тому числі щодо подання заяв до НКРЗІ в електронній формі та відповідно до статей 18, 42 Закону України «Про телекомунікації», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти за основу проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про внесення змін до Порядку ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу, з дня їх оприлюднення до 11 жовтня 2019 року.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ