Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до деяких рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до деяких рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття проекту:

Метою прийняття проекту акту є:

  • захист інтересів держави в частині уникнення можливості блокування трафіку на перенесені абонентські номери та забезпечення взаєморозрахунків за надані телекомунікаційні послуги під час маршрутизації викликів, передавання коротких текстових та мультимедійних повідомлень до перенесеного абонентського номера рухомого (мобільного) зв’язку від національних мереж фіксованого зв’язку, які не мають власної локальної бази даних перенесених номерів, або від іноземних мереж;
  • створення сприятливих умов та усунення перешкод для отримання телекомунікаційних послуг споживачами, які перенесли абонентські номери до мереж інших операторів телекомунікацій;
  • реалізація Порядку надання послуг із перенесення абонентських номерів, затвердженого рішенням НКРЗІ від 31.07.2015 № 394, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.08.2015 за № 1019/27464.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до деяких рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» оприлюднений 08 січня 2019 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ» підрубриці «Регуляторні акти 2019 рік».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до деяких рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» просимо надсилати до НКРЗІ до 8 лютого 2019 року в електронному вигляді на електронну адресу l.tkachenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до деяких рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації».