Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення: покращення якості телекомунікаційних послуг, забезпечення споживачів телекомунікаційних послуг інформацією щодо встановлених операторами, провайдерами телекомунікацій в договорах про надання телекомунікаційних послуг доступу до Інтернет значень швидкостей передавання та приймання даних.

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені 15 листопада 2018 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг просимо надсилати у письмовому вигляді на адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та в електронному вигляді на електронну адресу: yns@nkrzi.gov.ua до 17 грудня 2018 року.


Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг» (станом на 19.11.2019).

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг» (станом на 19.11.2019).