Проект рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України»

Повідомлення про офіційне оприлюднення

проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Створення сприятливих умов та усунення перешкод для впровадження операторами телекомунікацій сучасних технологій, систем комутації та конвергентних рішень. Вирішення проблеми забезпечення споживачів безперервним отриманням загальнодоступних телекомунікаційних послуг з використанням конвергентних рішень та наданням безперервного доступу споживачам до телекомунікаційних мереж для виклику служб екстреної допомоги. Узгодження положень Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України з іншими актами законодавства.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування» оприлюднений 23.05.2018 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 30 червня 2018 року в електронному вигляді на електронну адресу: das@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України» (станом на 31.07.2018)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України» (станом на 31.07.2018)

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України» (станом на 06.11.2018)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку маршрутизації трафіка в телекомунікаційній мережі загального користування України» (станом на 06.11.2018)