Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Приведення Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг, затверджених рішенням НКРЗІ від 29.11.2012 № 624, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 24.12.2012 за № 2150/22462, у відповідність до вимог чинного законодавства України, а саме Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 295, (зі змінами).

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» оприлюднений на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ до 11.05.2018 в електронному вигляді на електронну адресу s.petrova@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.


Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»