Повідомити про корупційне правопорушення

Ви можете залишити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником НКРЗІ без зазначення авторства (анонімно).

Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне правопорушення:

1) електронною поштою на адресу: n.pugach@nkrzi.gov.ua (зразок див. тут).

2) телефоном (044) 202-00-23 (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції НКРЗІ – Пугач Наталія Володимирівна);

3) адреса для листування: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001 (зразок заяви-повідомлення див. тут).

Також повідомити про корупційне правопорушення можливо на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.