Рішення № 20 від 09.01.2018
Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта будівництва»

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта будівництва», надісланий листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11.12.2017 № 7/9-13569, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта будівництва» без зауважень.

2. Департаменту зв’язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

В.о. Голови НКРЗІ

В.Гресько