Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про порядок і форму ведення реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про порядок і форму ведення реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:  забезпечення умов для реалізації норм пунктів 10-12 Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 355, зокрема шляхом:

1) визначення видів радіообладнання, щодо яких з 12 червня 2018 року у виробника виникають зобов'язання їх зареєструвати в НКРЗІ. Інше радіообладнання, яке не віднесено до вищезазначених видів радіообладнання, не підлягає реєстрації;

2) визначення формату реєстраційного номеру типу радіообладнання та порядку його отримання та нанесення;

3) визначення формату подання документів до НКРЗІ для реєстрації радіообладнання в електронному вигляді.

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені 19 грудня 2017 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту рішення просимо надсилати у письмовому вигляді на адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та в електронному вигляді на електронну адресу: rf@nkrzi.gov.ua до 25 січня 2018 року.


Проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Положення про порядок і форму ведення реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про порядок і форму ведення реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування»