Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, які спрямовані на спрощення умов розподілу та використання номерного ресурсу» (станом на 10.11.2017)

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, які спрямовані на спрощення умов розподілу та використання номерного ресурсу»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Проект нормативно-правового акта розроблено з метою спрощення процедур розподілу, присвоєння, використання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, зокрема щодо: скасування щодо вимоги для операторів подавати до НКРЗІ щорічні звіти про використання номерного ресурсу; зменшення кількості документів, необхідних для отримання номерного ресурсу.

Крім того, Проектом передбачається врегулювати питання отримання номерного ресурсу та переоформлення дозволів у разі якщо вид діяльності не ліцензується та визначити умови використання на території України національних ідентифікаційних кодів мереж призначення (NDC) та міжнародних кодів ідентифікації мереж (MNC), які виділено Директором бюро стандартизації Міжнародного союзу електрозв’язку міжнародним компаніям-постачальникам послуг без прив’язки до території використання.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, які спрямовані на спрощення умов розподілу та використання номерного ресурсу» оприлюднене 21 липня 2017 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www. nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту надсилались поштою за адресою розробника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, НКРЗІ та на електронні адреси: bratitsa@nkrzi.gov.ua, mom@nkrzi.gov.ua з дня його оприлюднення до 25 серпня 2017 року.


Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, які спрямовані на спрощення умов розподілу та використання номерного ресурсу», який прийнято за основу рішенням НКРЗІ від 18.07.2017 № 377 та схвалено рішенням НКРЗІ від 07.11.2017 № 572.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, які спрямовані на спрощення умов розподілу та використання номерного ресурсу».