Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку»

ПОВІДОМЛЕННЯ
про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ).

Мета прийняття: метою прийняття даного проекту акта є визначення єдиного механізму формування та встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку.

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку» оприлюднений 01.11.2017 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку» просимо надсилати до НКРЗІ в електронному вигляді на електронну адресу n.pershyna@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 до 01 грудня 2017 року.

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку».

Проект рішення «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку» (за результатами громадського обговорення).

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку» (станом на 14.03.2018).