Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Забезпечення проведення тендера на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України з метою впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління на виконання Указу Президента від 21.07.2015 № 445 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління» та Плану заходів щодо впровадження в Українісистеми рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління, затвердженого  розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 1232-р.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» оприлюднений на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» просимо надсилати до НКРЗІ до 30.03.2017 в електронному вигляді на електронну адресу matyash@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України»

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» (доопрацьований станом на 11.04.2017)

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» (доопрацьованого) просимо надсилати до НКРЗІ до 11.05.2017 в електронному вигляді на електронну адресу matyash@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.