Рішення № 652 від 19.12.2017
Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування»

Відповідно до статей 14 та 18 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1067, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти за основу проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу, з дня його оприлюднення до 20 лютого 2018 року.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

В.о.Голови НКРЗІ

О.Скляров