Рішення № 632 від 12.12.2017
Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій»

Відповідно до статей 19 та 19-1 Закону України «Про телекомунікації», Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23 листопада 2011 року № 1067, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти за основу проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу, з дня його оприлюднення до 22 січня 2018 року.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Голова НКРЗІ

О.Животовський