Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв» (станом на 02.01.2018)

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ).

Мета прийняття:
Максимальне спрощення і лібералізація існуючого порядку ввезення з-за кордону та реалізації РЕЗ, деталізація порядку дій суб’єктів господарювання та фізичних осіб для  вільного ввезення та реалізації в Україну РЕЗ, що дозволені до використання в Україні, а також встановлення порядку ідентифікації РЕЗ на ті, що можуть застосовуватися в Україні загальними користувачами, РЕЗ спеціального призначення та ті, що заборонені або до яких застосовується спеціальний порядок оформлення. Проект рішення не стосується питань митного оформлення або запобіганню порушень митних правил при ввезенні в Україну РЕЗ.

Інформація про оприлюднення:
Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв» оприлюднений 12.10.2016 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».
Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв» просимо надсилати до НКРЗІ в електронному вигляді на електронну адресу rf@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв»