Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»
Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Врегулювання відносин між операторами, провайдерами телекомунікацій та споживачами, зокрема в частині, що стосується скорочення переліку телекомунікаційних послуг та/або припинення їх надання, а також створення умов для впровадження механізму відправки благодійних телекомунікаційних повідомлень.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» оприлюднений 30.08.2016 на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ з дня його оприлюднення до 14 жовтня 2016 року в електронному вигляді на електронну адресу: das@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» (станом на 14.02.2017)

Аналіз регуляторного впливу проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» (станом на 14.02.2017)