Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Забезпечення виконання частини шостої статті 8 Закону України «Про поштовий зв’язок», підпункту 30 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1067, шляхом встановлення чіткого порядку ведення реєстру суб’єктів господарювання, які мають право надавати визначені ними у повідомленні послуги поштового зв’язку.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку» оприлюднений 03.08.2016 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»  просимо надсилати до НКРЗІ до 06.09.2016 року в електронному вигляді на електронну адресу i.kyslenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку».