Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)» (станом на 02.07.2016)

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Сприяння розвитку конкуренції у сфері надання послуг доступу до Інтернету, поглиблення прозорості надання таких послуг, захист прав споживачів вказаних послуг шляхом покладення на постачальника послуг обов’язку зазначати у відповідному договорі мінімальну швидкість передавання та приймання даних для послуг доступу до Інтернету для фіксованого зв’язку або розраховану максимальну швидкість передавання та приймання даних для послуг доступу до Інтернету для рухомого (мобільного) зв’язку, вдосконалення відносин між операторами телекомунікацій при здійсненні діяльності у сфері телекомунікацій під час організації взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж для надання доступу до Інтернету.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) » оприлюднений 18.12.2015 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)» приймались НКРЗІ до 20.01.2016 року в електронному вигляді на електронну адресу oam@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) та Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг».