Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України» (станом на 22.04.2016)

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Приведення Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України у відповідність до Закону України «Про радіочастотний ресурс України» і направлених на забезпечення ефективного використання радіочастотного ресурсу з використанням радіотехнологій, які передбачають ексклюзивне використання радіочастотного ресурсу в інтересах усіх категорій користувачів, спрощення умов ведення бізнесу суб’єктами господарювання, які користуються (мають намір користуватися) радіочастотним ресурсом України та для підвищення якості надання телекомунікаційних послуг з використанням радіочастотного ресурсу.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України» оприлюднений 22.04.2016 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України» просимо надсилати до НКРЗІ до 23.05.2016 року в електронному вигляді на електронну адресу o.buga@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України».