Рішення № 630 від 29.11.2016
Про винесення розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов у сфері телекомунікацій ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод»

Відповідно до Закону України «Про телекомунікації», на підставі акта перевірки дотримання законодавства про телекомунікації від 11 листопада 2016 року № 264/пос/13/1 та з урахуванням рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 25.10.2016 № 551, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ВИРІШИЛА:

1. Винести розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов у сфері телекомунікацій публічному акціонерному товариству «Запорізький автомобілебудівний завод» (25480917, м. Запоріжжя).

2. Департаменту державного нагляду у встановленому порядку надіслати публічному акціонерному товариству «Запорізький автомобілебудівний завод» розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов у сфері телекомунікацій.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет. 

Голова НКРЗІ

О.Животовський