Проект рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України» (станом на 22.12.2015)

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Проект акта розроблено з метою спрощення умов ведення бізнесу суб’єктами господарювання, які здійснюють чи планують здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій, суб'єктами господарювання, які користуються чи мають намір користуватися радіочастотним ресурсом України для надання телекомунікаційних послуг та у зв’язку з необхідністю приведення окремих нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства.

Інформація про оприлюднення:

Рішенням НКРЗІ від 13.10.2015 № 529 було прийнято за основу проект рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України».

Проект рішення розміщено на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет 16.10.2015 з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

18.12.2015 в НКРЗІ було проведено громадське обговорення проекту рішення за участю, зокрема, представників Телекомунікаційної палати України, Української Асоціації операторів зв’язку «Телас», ПрАТ «Київстар», ТОВ «Астеліт», ПАТ «Укртелеком», ТОВ «ТРИМОБ», ТОВ «Інтелектуальні комунікації», ТОВ «Українські новітні технології» та інших суб’єктів ринку телекомунікацій.

За результатами громадського обговорення зазначений проект рішення було схвалено рішенням НКРЗІ від 22.12.2015 № 678.

Проект рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України» (станом на 22.12.2015)

Аналіз регуляторного впливу