Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття проекту:

Забезпечення виконання вимог Угоди про асоціацію, пункту 131 Плану заходів Уряду, адаптація законодавства України до законодавства ЄС. Створення сприятливих умов та усунення перешкод для реалізації права споживачів телекомунікаційних послуг в частині врегулювання відносин між операторами, провайдерами телекомунікацій та споживачами під час надання послуг доступу до Інтернет.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» оприлюднений 18.12.2015 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» просимо надсилати до НКРЗІ до 20.01.2016 року в електронному вигляді на електронну адресу oam@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг».