Проект рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України» (станом на 16.10.2015)

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Проект акта розроблено з метою спрощення умов ведення бізнесу суб’єктами господарювання, які здійснюють чи планують здійснювати діяльність у сфері телекомунікацій, суб`єктами господарювання, які користуються чи мають намір користуватися радіочастотним ресурсом України для надання телекомунікаційних послуг та у зв’язку з необхідністю приведення окремих нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України» оприлюднено 16.10.2015 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці "Регуляторна діяльність Комісії", підрубриці "Регуляторні акти".

Пропозиції та зауваження до проекту акта просимо надсилати до НКРЗІ у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та у електронному вигляді на електронну адресу: bakirov@nkrzi.gov.ua з дня його оприлюднення до 16.11.2015 року.

Проект рішення НКРЗІ «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Деякі питання спрощення умов ведення діяльності у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України»