Проект рішення НКРЗІ "Про внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації" (станом на 15.07.2015)

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації» (станом на 15.07.2015)

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

На виконання пункту 131 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 357-р для спрощення процедури проведення натурних випробувань щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (а саме визначення права оператора мобільного зв’язку самостійно проводити натурні випробування, а в разі недосягнення згоди між операторами щодо результатів вимірів — можливості залучення Українського державного центру радіочастот) шляхом внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації, затвердженого рішенням НКРЗІ від 26 липня 2007 р. № 854, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 серпня 2007 року за № 930/14197.

Інформація про оприлюднення: проект рішення «Про внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації» оприлюднено з 15 липня 2015 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці "Про Комісію >> Діяльність НКРЗІ >> Регуляторна діяльність НКРЗІ >> Регуляторні акти".

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб до проекту рішення «Про внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації» просимо надсилати до 15 серпня 2015 року НКРЗІ в електронному вигляді на e-mail: aim@nkrzi.gov.ua та на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001, або до Державної регуляторної служби України в електронному вигляді на e-mail: inform@dkrp.gov.ua та на поштову адресу: вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011 протягом одного місяця з дати його оприлюднення.


Проект рішення НКРЗІ  "Про внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації"


АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку проведення приймальних випробувань радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на місці експлуатації»