Проект рішення НКРЗІ «Про внесення Змін до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення Змін до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:
- спрощення порядку отримання дозволів на експлуатацію абонентських стаціонарних станцій ультракороткохвильового зв’язку, радіорелейних станцій діапазону вище 59 ГГц та промислових, наукових, медичних або побутових випромінювальних пристроїв (без необхідності отримання висновків щодо електромагнітної сумісності – на підставі так званого узагальненого висновку щодо ЕМС, який визначений у додатку 1 до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв);
- визначення порядку призначення коду автоматичної системи ідентифікації відправника повідомлення (код ATIS річкової інформаційної служби на внутрішніх водних шляхах України).

Інформація про оприлюднення: проект рішення «Про внесення Змін до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв оприлюднено з 08 липня 2015 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці "Про Комісію >> Діяльність НКРЗІ >> Регуляторна діяльність НКРЗІ >> Регуляторні акти".

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб до проекту Порядку ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв просимо надсилати до 08 серпня 2015 року НКРЗІ в електронному вигляді на e-mail: ets@nkrzi.gov.ua та на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001, або до Державної регуляторної служби України в електронному вигляді на e-mail: inform@dkrp.gov.ua та на поштову адресу: вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011 протягом одного місяця з дати його оприлюднення.

 

Додаток до рішення НКРЗІ від 07.07.2015 № 347