Відгуки про роботу

Нам важлива Ваша думка, задавайте, будь ласка, запитання, надсилайте свої пропозиції та відгуки на електронну адресу: i.bazan@nkrzi.gov.ua

 

Прийшла в НКЕК (раніше НКРЗІ) ще студенткою на посаду спеціаліста I категорії Департаменту ліцензування. З тих пір минуло 10 років, зараз я на посаді головного спеціаліста цього ж Департаменту. Дуже вдячна своїм колегам за підтримку в нових починаннях, за доброзичливість, за стимул до саморозвитку.

Окремо, хочу висловити подяку своєму начальнику відділу радіотехнологій та директору нашого Департаменту ліцензування за те, що прокинувшись вранці, хочеться йти на роботу, за те, що дозволяють відчувати себе потрібною в колективі, за те, що прислухаються до твоїх думок та напрацювань, за згуртованість колективу.

 

Христина ПАНЧІК, 05.09.2022


Працюю в НКРЗІ вже більше року, тож хочу поділитись деталями і перевагами.

Приємне враження починається з перших хвилин,  адже у колективі працюють цілеспрямовані, згуртовані, доброзичливі та професійні люди. Будь-які ситуації, пов’язані з робочим процесом, завжди швидко і компетентно вирішуються завдяки командній роботі.

Хочу відзначити роботу колег відділу тарифного регулювання НКРЗІ за всебічну допомогу в опануванні трудових навичок, тонкощів професії та способів прийняття рішень у стандартних ситуаціях під час проходження професійної адаптації.

Працювати у НКРЗІ означає жити сучасним життям, тому службовцям пропонується широкий вибір нових освітніх програм за різними напрямками професійної діяльності.

Окремо відзначу досконало налагоджену дистанційну роботу і увагу до співробітників в умовах карантину.

Бажаю всім моїм колегам оптимізму, нових звершень і перемог! 

Богдана ВАРИЦЬКА, 03.09.2021


Вітаю !!!
З 1 грудня 2020 року я призначена на посаду головного спеціаліста Сектору контролю НКРЗІ.

Минулий рік для усіх нас видався неабияким випробуванням, і для багатьох людей рішення щодо будь-яких змін залишилося просто проміжною думкою, але не для мене. Хотіла поліпшити умови праці – зробила це. В умовах світової пандемії наша країна і ми з вами стали заручниками вимушених обмежень і карантинних заходів. Але життя не зупиняється, і хто прагне до змін, обов’язково знайде шлях та досягне відповідних цілей.

На сайті Нацдержслужби була розміщена цікава вакансія в Секторі контролю, на яку я відреагувала, відправивши своє резюме. Через деякий час мені зателефонували та призначили співбесіду.

Більшість спеціалістів НКРЗІ працюють дистанційно. Співбесіду, на яку мене запросили, було проведено в режимі відеоконференції, за результатами якої я була призначена на посаду шляхом переведення з попереднього місця роботи. Документи для оформлення трудового договору (трудова книжка, заява про призначення, особова картка) попри усі обмеження все ж потрібно передавати при зустрічі, та в Управлінні персоналу НКРЗІ працюють чудові спеціалісти, завдяки яким процедура призначення пройшла швидко та у позитивній атмосфері.

Окремо хотілося б подякувати завідувачу Сектору контролю за довіру. Сподіваюсь, що вже незабаром зможу себе називати справжнім професіоналом…

Наталія НАКОНЕЧНА, 16.02.2021


Робота в національному регуляторному органі мені подобається. Бути зв’язківцем і працювати у найвищому в країні фаховому органі – це висока відповідальність.

В Департаменті зв’язку, де я працював більше десяти років, панує доброзичлива і демократична командна атмосфера, сприятлива для результативної роботи і саморозвитку. Здобуваючи другу і третю вищу освіту, які мені потрібні в якості допоміжного інструменту для успішного виконання обов’язків та для впровадження багатогранного підходу до вирішення завдань, я, як раніше, так і зараз, на новій посаді, отримую підтримку керівництва і колег, за що їм дуже вдячний.

Також заслуговує на вдячність організація в Комісії мовної підготовки, особливо для працівників, які потребують вивчення англійської мови з початкового рівня, фактично з нуля, адже сучасні технології і євроінтеграційні процеси знання іноземних мов ставлять у пріоритет.

Свою трудову стежку у Комісії я розпочав з провідного спеціаліста, згодом став головним спеціалістом, завідувачем сектору, начальником відділу, заступником директора департаменту. Кар’єрне зростання не є моєю самоціллю, просто спрацював вдалий кадровий менеджмент нашої установи, який, на мій погляд, полягає в створені умов, при яких працівник, задовольняючи свої потреби, забезпечує досягнення цілей організації.

Тож я вважаю, що в НКРЗІ створено сприятливі умови для розвитку та самореалізації.

Анатолій ДІДУС, 10.05.2019


 

 

На мій погляд НКРЗІ дає можливість розвиватися цілеспрямованим людям. Працівники НКРЗІ - професіонали своєї справи, які постійно розвиваються, бо постійно відбуваються зміни в вимогах законодавства, підходах до організації роботи. Кожен у нас - це ще й цікава людина, спілкування з якою збагачує і піднімає настрій. У керівництві працюють досвідчені управлінці, у яких є чому повчитись.

 

 

Павлюк Дарія, 29.08.2017

 


 

 

З Днем Незалежності!

З Днем народження нашої країни!

Найкращі побажання всім моїм колегам і всім, хто відвідує наш сайт!

 

 

Марина Гудкова, 23.08.2017

 


 

Мій шлях у НКРЗІ тривалий та цікавий (розпочався ще із Державної інспекції зв’язку). Колектив, у якому я працюю – це досвідчені та кваліфіковані фахівці у сфері зв’язку. Керівництвом Департаменту державного нагляду вдало організовано роботу у різних містах України.

Я завдячую своїм колегам за набутий досвід, дякую їм за доброзичливість, допомогу та підтримку, за відчуття згуртованості та єдиності. Бажаю усім успіхів у нелегкій справі, здоров`я, миру, злагоди, достатку та подальшої плідної співпраці!

Наталія Борщ, 04.05.2017


 

За час роботи в НКРЗІ отримав не тільки нові знання та досвід, а зустрів свою другу половинку. Хочу подякувати колегам за допомогу в освоєнні нової та цікавої для мене сфери законотворчої роботи, а також за допомогу при проходженні служби в зоні АТО.

Мрії збуваються, якщо знати до чого йдеш. Успіхів у всіх починаннях!

 

 

Віталій Федоров, 30.03.2017

 


 

Хочу поділитись своїми враженнями. Як на мене, НКРЗІ варта уваги. Робота тут дала мені багато, а найголовніше - знайомство з цікавими людьми.

Я працюю в Управлінні фінансового забезпечення поряд з дружніми, позитивними, відданими справі спеціалістами. Крім іншого, можу поєднувати роботу з особистим розвитком і приємно, що мене і в цьому помітили і дали можливість показати свої роботи людям – організували персональну міні-виставку.

Марина Федорова, 29.03.2016


Позитивний імідж національного регулятора галузі зв’язку покликана створювати його прес-служба, функції якої наразі виконує сектор взаємодії із засобами масової інформації, у якому я маю честь працювати. У цей непростий час, який переживає наша країна, особливо важливо, аби громадськість мала змогу правдиво і якомога швидше дізнаватися про основні напрями діяльності НКРЗІ, її здобутки і перспективи у вирішенні багатьох важливих для українського суспільства завдань.

Життя не стоїть на місці, а нестримно рухається вперед. В Україні відбувається процес модернізації державної служби, в результаті якого очікується підвищення довіри українських громадян до чиновників. Сподіваюся, що прийдешні зміни будуть для кожного позитивними та відповідатимуть викликам сьогодення та духові часу.

Не секрет, що ефективність праці людини чималою мірою залежить від емоційного мікроклімату, що панує в колективі, адже на роботі ми проводимо більшу частину свого життя. Тому так важливо для кожного із нас відчути довіру і підтримку, тепло і людяність, згуртованість у міцному колі однодумців. З огляду на це, у нашій Комісії моральне заохочення працівників вдало поєднується із матеріальним.

Хотілося б побажати усім, хто причетний до галузі зв’язку та інформатизації, яка і надалі залишатиметься однією з найбільш значущих за ступенем впливу на соціально-економічний розвиток України, високого професіоналізму, оптимізму, невтомності, наснаги, мудрості, витримки, а також душевної чистоти і гармонії, миру і спокою!

Ольга Синкулич, 25.03.2016


Працюю на державній службі вже сімнадцять років.

Сучасні вимоги часу потребують від фахівця постійного вдосконалення знань та навичок. Мені завжди подобалось виконувати цікаву і творчу роботу, яка вимагає нестандартного мислення, аналізу, навчання, дозволяє зростати і розвиватися щодня. НКРЗІ надає мені можливість постійно набувати новий досвід, знання та професійно зростати.

На мою думку, робота на державній службі у сфері зв’язку та інформатизації – це місце для втілення прагнень до саморозвитку, самовдосконалення та реалізації творчого потенціалу.

 

Наталія Гелитюк, 24.03.2016


Шановні колеги!

У жовтні 2012 року рекомендацією конкурсної комісії я був призначений на посаду провідного спеціаліста відділу правового забезпечення державного нагляду Департаменту правового забезпечення НКРЗІ, де розпочалась нова сторінка мого життя.

За час роботи в НКРЗІ при допомозі колег отримав для себе досвід та нові знання в галузі зв’язку. Дуже приємно працювати в професійному та дружньому колективі НКРЗІ.

Усім бажаю міцного здоров’я, достатку, дякую за співпрацю! Слава Україні!

 

В’ячеслав Чепура, 23.03.2016


Шановні друзі, любі колеги!

Хочу перш за все щиро подякувати усім вам за те, що протягом останніх двох років ми працювали разом та намагалися відчувати себе одним великим і згуртованим колективом.

Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що в моєму житті з’явилось багато чудових, різносторонніх та цікавих людей, з якими із задоволенням можна спілкуватись та проводити час поза межами робочого часу. Кожен з вас, без виключення, вартий того, аби досягти найвищих висот, та отримати той ласий шматок пирога, про який давно мрієте!

Бажаю усім залишатись собою, прагнути найкращого і нехай всесвіт допомагає вам ставати сильнішими, щасливішими та потрібними!

Нехай гармонія буде завжди у вашому серці, а любов керуватиме усіма вашими вчинками.

З найкращими побажаннями,

Олександр Фіщук, 01.08.2014


Робота в Комісії відзначилась здобуттям досвіду не тільки для подальшого розвитку в трудових відносинах, а й досвіду життєвого.
НКРЗІ – важлива організація для держави, і саме тому робота в одному із структурних підрозділів цієї організації на посаді державного інспектора державного нагляду принесла багато досвіду для подальшого кар`єрного розвитку, і саме на цій посаді я зміг відчути себе важливим для нашої Батьківщини, для побудови надійного підґрунтя для майбутнього нашої держави.
Звичайно, бюрократична машина ще дає про себе знати у відносинах субординації, що значно ускладнює відносини з безпосереднім керівництвом, проте є сподівання, що ця проблема буде вирішена в подальшому. Співробітники запам`ятались своєю чуйністю та вмінням допомогти у складній ситуації.

Володимир Радецький, 28.07.2014


 

Основна відмінність колективу нашої Комісії в тому, що кожен, не зважаючи на посаду або ж зайнятість, згоден навчити, допомогти, підтримати та підказати. А це неабияк важливо для молодого спеціаліста, який щойно почав працювати.
Хотілося б також відмітити сильну команду фахівців та знавців своєї справи, які постійно працюють на результат. Звичайно, хотілось би більшої зарплати. Але поки розумію і ціную, що поряд з такими людьми здобуваю величезний досвід, якого не отримаєш в інституті за гроші.

 

Віталія Скиба, 24.06.2014


НКРЗІ – сильна організація з професійним колективом. Вважаю, що в НКРЗІ можна розвивати себе та продовжувати кар’єру, отримати досвід та знання. Гарне забезпечення усім необхідним для роботи, повний соцпакет, відпустка 30 календарних днів, заробітна плата виплачується без затримок. Робота цікава! Я радий, що працював у даній організації!

В’ячеслав Мовчан, 11.06.2014


 

 

Професіоналізм, компетентність, ініціативність, чесність, відданість справі.

Саме такими словами можна охарактеризувати основні принципи роботи в Департаменті правового забезпечення, в якому я із задоволенням працюю.

 

Андрій Козловський, 11.06.2014

 Працюю в НКРЗІ з моменту утворення. Певний час працювала у Державній інспекції зв’язку, тому маю досвід у даній сфері. Раніше не могла й уявити наскільки цікавою є галузь зв’язку та інформатизації.

Колектив, що об’єднує професіоналів та молодих фахівців, працює злагоджено та із задоволенням! Сумлінна праця та зразкове виконання трудових обов’язків усіх працівників стали запорукою доброї репутації колективу та державного органу – НКРЗІ!

Усім бажаю міцного здоров’я, душевної рівноваги, тепла і достатку в родинах, дякую за співпрацю.

 

Анна Олійник, 06.06.2014


Радію з того, що працюю в НКРЗІ.

Робота в Департаменті регулювання та ліцензування довела, що плідна праця може приносити задоволення. В згуртованій команді, що склалась у департаменті, співробітники проявляють свої найкращі риси професіоналів. Робота на державній службі, дружня атмосфера та підтримка колег стали поштовхом для вступу до Національної академії державного управління при Президентові України, отримавши направлення від НКРЗІ на безкоштовне навчання. Рада, що можу поєднувати роботу і успішно вчитися.

Подобається, що НКРЗІ регулярно організовує різноманітні корпоративні заходи, в котрих я, думаю як і всі, з великим задоволенням приймаю участь. Переконана, що це сприяє хорошому психологічному клімату і атмосфері дружнього співробітництва, а значить - і високим результатам роботи.

Впевнена, що і в подальшому атмосфера, яка панує в НКРЗІ, сприятиме реалізації потенціалу її працівників.

Юлія Шахман , 03.06.2014


Молодий фахівець, щойно отримавши диплом і шукаючи роботу, сподівається на конкурентоспроможну оплату своєї праці, на можливості для повної реалізаціїсвого потенціалу, кар’єрне просування та роботу в дружній атмосфері. Саме НКРЗІ стала для мене такою організацією. Адаптація в новому колективі не була важким випробуванням – співробітники будь-якого підрозділу завжди тепло зустрічають нових колег, допомагаючи їм справлятися з поставленими задачами. Прагнення ефективно працювати на користь колег, збагачує при цьому і мій життєвий досвід. Тут я отримала можливість професійного навчання і розвитку, що дає змогу ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх. НКРЗІ регулярно організовує для своїх працівників різноманітні корпоративні заходи і заохочує ініціативу з боку будь-якого члена нашої команди. Винагородою є конкурентоспроможна заробітна плата та система преміювання, що відображає індивідуальні результати роботи і дозволяє долучатися до успішних досягнень. З упевненістю можу сказати, що працівники можуть пишатися тим, що вони працюють в такій організації!

Марія Тарасовець, 29.05.2014


 

Приємно працювати в згуртованій команді однодумців. Бачу, що кожен окремий працівник - професійний і кваліфікований член колективу. Перше, що помітила – це готовність кожного підтримати в роботі та з радістю допомогти новачку. Я особисто відчула на собі цю підтримку, що власне і допомогло швидко освоїти свою ділянку роботи. А ще це дало мені впевненість у тому, що тут я маю можливість реалізувати свій потенціал з максимальною користю не лише для свого розвитку, але також для організації в цілому.

Анастасія Плотнікова, 05.03.2014