Проект рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку” (станом на 01.06.2016)

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку”

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення:

Внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, затверджених рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 23.08.2012 № 428, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.09.2012 за № 1571/21883, з метою удосконалення відносин між суб’єктами ринку телекомунікацій при взаємоз’єднанні телекомунікаційних мереж та наданні телекомунікаційних послуг.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку” оприлюднене 10 березня 2015 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: www.nkrzi.gov.ua у рубриці “Регуляторна діяльність”, підрубриці “Регуляторні акти”.

Пропозиції та зауваження до проекту просимо надсилати поштою за адресою розробника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, НКРЗІ та на електронну адресу: pan@nkrzі.gov.ua, протягом одного місяця з дати його оприлюднення.


АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення НКРЗІ “Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку”


Нова редакція Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку.